Kontakt

MTÜ JÄRVAMAA JAHINDUSKLUBI :

Aadress: Parkali 28a, Paide 72717

Telefon:   38 50 820, 53 486 408

E-post:   jklubi@jklubi.ee

Pank:  SEB EE731010220043710017    SWEDBANK EE602200221065904360 

Jahindusklubi on avatud esmaspäev, teisipäev, neljapäev ja reede kell 9.00 – 13.00

 

Juhatuse esimees

Mati Hõbemägi

502 7405

mati@hobemagi.ee

 

Tegevjuht

Lauri Ellram

53 486 408

jklubi@jklubi.ee

 

Jahtkondade esimehed

  • Anna jahtkond – Hardi Ulla– 5022942                               rannamiku@hot.ee
  • Ambla jahtkond – Heikki Ubaleht – 5148238                   heikki.ubaleht@metsagroup.com
  • Esna jahtkond – Aleksander Reinla – 5248522                 ukuarutalu@gmail.com
  • EPT jahtkond – Ülo Mets – 53418498                                  yl.mets@mail.ee
  • Imavere jahtkond – Mati Hõbemägi  – 5027405              mati@hobemagi.ee
  • Jäneda jahtkond – Kalmer Jalast – 5153442                      kalmer.jalast@gmail.com
  • Järva-Jaani jahtkond – Margus Vaas – 53405012           marx.vaas@mail.ee
  • Jüriöö jahtkond –Jüri Eibak –5210681                               eibak@hot.ee
  • Kirna jahtkond – Ahto Kattai –5251194                              ahto.kattai@mail.ee
  • Kõrvemaa – Vello Noorveli – 5143242                                  vello.noorveli@mail.ee
  • Koigi jahtkond – Asko Osula– 5016867                               asko@goldline.ee
  • Lehtse jahtkond – Juri Kari– 53403795                              juri.kari@gmail.com
  • Lõõla jahtkond  – Jaak Lohvart – 53325858                      jahimees73@gmail.com
  • Metsamajand – Aavo Viirmaa – 55623629                         viirmaafred@gmail.com
  • Oisu jahtkond – Ants Kaiv – 5271501                                   ants61@hot.ee
  • Päinurme jahtkond – Artur Tõnisson – 53027108          artur@abetone.ee
  • Alliku jahtkond – Heino Vaske – 5540511                          heinovaske@hot.ee
  • Türi jahtkond – Toomas Lepind – 56564701                     koluvalma@hot.ee