JAHINDUSKLUBI MALEMEISTRIKS TULI LAURI KOOL

Järvamaa Jahindusklubi lahtistel meistrivõistlustel kiirmales tuli võitjaks Lauri Kool, kes kogus viiest võimalikust punktist 4,5. Teist ja kolmandat kohta jäid jagama Priit Värk ning Viljar Pennert. Mõlemad pidid leppima ühe kaotusega ning seega said 4 punkti. Kokku osales turniiril kümme võistlejat. Parimaks Jahindusklubi maletajaks krooniti Raimo Viilup, keda klubi premeeris Huntloci jahivestiga.

Jahindusklubi tegevjuht Lauri Ellram rääkis, et eesmärgiks on elavdada liikmete klubilist läbikäimist ning seepärast korraldatakse erinevaid üritusi ja spordivõistlusi. „Seekord tegime koostööd Paide Maleklubiga ja kindlasti kavatseme ühiseid maleturniire ka edaspidi teha,“ kiitis Ellram võistlust.

Paide Maleklubi juhatuse liige Priit Värk rõõmustas, et male leiab Järvamaal juurde uusi huvilisi. „Eks seekordne maleõhtu oli erilisem ka. Lisaks jahimeestest mängumeestele olid sel hooajal esmakordselt välja pandud ka auhinnad. Põdraliha vorstide ja konservide eest suured tänud Esna jahimehele Aleksander Reinlale,“ lõpetas Värk.

Tulemused:

1. Lauri Kool 4,5 p 2. Priit Värk 4 3. Viljar Pennert 4 4. Mihkel Vohla 3 5. Robin Randrüüt 3 6. Kaiu Truberg 2,5 7. Karlis Seire 2 8. Raimo Viilup 1 9. Jüri Ellram 1 10. Hannes Martjak 0

Loo autor: Paide Maleklubi

 

Autor: Lauri Ellram